» » اصلاح بخشنامه انعقاد پیمان اجرای کارهای ساختمانی به صورت سرجمع

اصلاح بخشنامه انعقاد پیمان اجرای کارهای ساختمانی به صورت سرجمع

توسط : kalantari | بازدیدها : 115 | 
01 آبان 1400
|
|
نظرات : 0

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، کلانتری مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی استان گلستان از ابلاغ اصلاحیه برخی از مفاد بخشنامه انعقاد پیمان اجرای کارهای ساختمانی به صورت سرجمع (بخشنامه شماره 96/1299/188 مورخ 1396/05/04) خبر داد. 

ایشان عنوان نمود به استناد بخشنامه شماره 1400/344656 در تاریخ 1400/07/24 سازمان برنامه و بودجه کشور، تأمین الزامات بند الف-1 بخشنامه مذکور در رابطه با وجود حداقل 30 درصد اعتبار هزینه کار در حساب دستگاه مناقصه‌گزار قبل از برگزاری مناقصه، با استفاده از اوراق مالی اسلامی با سررسید 3 سال پس از آخرین مهلت ارائه پیشنهاد در مناقصه، برای پیمان هایی که ارجاع کار آن بعد از ابلاغ اصلاحیه مذکور بوده و اعتبار آن صرفاً از محل بودجه سال 1400 تأمین شده باشد نیز امکان پذیر می باشد. 

لازم به ذکر است فایل اصلاحیه نامبرده از طریق پایگاه مدیریت نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی استان (منوی آیین نامه ها و بخشنامه ها) و همچنین پایگاه اینترنتی امور نظام فنی و اجرایی کشور به آدرس nezamfanni.ir قابل دسترسی می باشد.

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

سامانه ها

سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و 
            اجرایی کشور سامانه جامع تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرایی پایگاه ملی دانش آموختگان سامانه مشاهده سابقه سازمان تامین اجتماعی

سایتهای مرتبط