» » برگزاری سومین جلسه شورای فنی استان گلستان در سال 1402

برگزاری سومین جلسه شورای فنی استان گلستان در سال 1402

توسط : kalantari | بازدیدها : 228 | 
04 مرداد 1402
|
|
نظرات : 0

سومین جلسه شورای فنی استان گلستان با حضور مهندس عابدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مهندس مهیایی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری، دکتر کلانتری مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی استان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای شورای فنی استان در روز چهارشنبه مورخ 1402/05/04 در محل ساختمان شماره 2 استانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای عابدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن عرض تسلیت فراسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان توضیحاتی در خصوص وضعیت اعتبارات تخصیص داده شده در سال 1401 ارائه و بر لزوم جذب کامل اعتبارات تخصیصی به شیوه ای اصولی همراه با رعایت قوانین و ضوابط فنی برای تامین کیفیت مناسب در اجرای پروژه ها تأکید کردند. ایشان استفاده درست از توان فنی و نظارتی شورای فنی استان و کارگروه های ذیل آن را امری کلیدی در این خصوص دانستتند. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ادامه تصریح کرد جذب به موقع و منطقی اعتبارات تخصیصی از تکالیف مدیران دستگاه های اجرایی بوده و ارائه گزارش مستمر و بروز جذب توسط خزانه معین استان نیز می بایست مورد توجه ویژه قرار گیرد.

در ادامه آقای کلانتری مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی استان نیز ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، به ارائه گزارشی در خصوص آخرین وضعیت جذب اعتبارات استان پرداختند. در این گزارش میزان اعتبار تخصیصی، وضعیت اعتبار جذب شده و مانده دستگاه های اجرایی به تفکیک طرح های بزرگ و اولویت دار مورد بررسی قرار گرفت. همچنین از دستگاه های اجرایی با حداقل درصد جذب اعتبار نام برده شد و دستگاه های حاضر در جلسه نیز توضیحاتی در خصوص عملکرد و آخرین وضعیت پروژه‌های اولویت دار و پاسخ در زمینه موارد و مشکلات موجود و دلایل تاخیر در اجرای برنامه زمانبندی و ریالی پروژه های مرتبط ارائه نمودند.

در ادامه آقای مهندس مهیایی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز ضمن تشکر از پیگیری های صورت پذیرفته توسط دبیرخانه شورا و دستگاه های اجرایی استان، بر لزوم پیگیری ویژه مدیران برای جذب حداکثری اعتبارات با رعایت اصول قانونی و اجرای دقیق ضوابط فنی در طرح ها و پروژه های عمرانی استان تأکید کردند. ایشان همچنین برگزاری جلسات مستمر شورای فنی استان تا پایان سال مالی جاری برای بررسی مشکلات دستگاه های اجرایی و رفع موانع موجود در فرآیند جذب اعتبارات را مهم دانستند که می بایست توسط دبیرخانه شورا پیگیری شود.

 

برگزاری سومین جلسه شورای فنی استان گلستان در سال 1402

 

برگزاری سومین جلسه شورای فنی استان گلستان در سال 1402

 

برگزاری سومین جلسه شورای فنی استان گلستان در سال 1402

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

سامانه ها

سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و 
            اجرایی کشور سامانه جامع تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرایی پایگاه ملی دانش آموختگان سامانه مشاهده سابقه سازمان تامین اجتماعی

سایتهای مرتبط