» » اولین جلسه شورای فنی استان در سال 1397

اولین جلسه شورای فنی استان در سال 1397

توسط : kalantari | بازدیدها : 1446 | 
19 اردیبهشت 1397
|
|
نظرات : 0

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اولین جلسه شورای فنی استان در سال 1397 روز چهارشنبه مورخ 19/2/1397 در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس پیش قدم رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر شورا پس از عرض خیر مقدم به اعضای حاضر، توضیحاتی در خصوص برخی دستور کارها ارائه نمودند.

همچنین ایشان با اشاره به لزوم حمایت از پیمانکاران و مشاوران بومی استان، بر رعایت مصوبات شورا در این خصوص توسط دستگاههای اجرایی تاکید نمودند.

سپس جناب آقای مهندس کلانتری مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به ارائه خلاصه گزارش عملکرد شورا در سال 1396 و برنامه ها و تقویم کاری سال جاری شورا و کارگروه های 4 گانه ذیل آن پرداختند.

در این جلسه جناب آقای مهندس غراوی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته و برنامه های جاری، با توجه به جایگاه شورای فنی در پیشبرد وضعیت پروژه های عمرانی استان، بر لزوم مشارکت هر چه بهتر دستگاههای اجرایی استان در برنامه های شورا و استفاده از کارشناسان و مدیران متخصص و با تجربه در کارگروههای ذیل شورا تاکید نمودند.

 

اولین جلسه شورای فنی استان در سال 1397

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

سامانه ها

سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و 
            اجرایی کشور سامانه جامع تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرایی پایگاه ملی دانش آموختگان سامانه مشاهده سابقه سازمان تامین اجتماعی

سایتهای مرتبط